“Tiranës vetëm t’i ndalosh Ngo”, Renato Arapi i tregon Teutës se kush janë rivalët e vërtetë të titullit

0

Kush do të jenë ekipet që do të rivalizojnë për titullin kampion? Jemi ende herët, në javën e parë, por nga ana tjetër duhet të kemi një përfytyrim sesi do të vazhdojë gara në Shqipëri. I ftuar në “Sport Neës Plus”, Renato Arapi, i ka treguar Teutës rivalët për titull.

Tashmë me postin e drejtuesit në skuadër, ish-kapiteni i durrsakëve u shpreh: “Padyshim që rivalët tanë për titull do të jenë Vllaznia dhe Partizani. Unë në fakt kisha menduar edhe Tiranën, por atë që kemi parë në 90 minuta, siç thashë dhe ju në studio, nuk kanë lënë përshtypje të mirë. Tiranës mjafton që t’i ndalosh Ngo’, ka thënë Arapi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.