Tifozët në Rrogozhinë gjejnë zgjidhje për të parë Egnatia-Patizani, hipin në pallatet pranë stadiumit

Ndeshja mes Egnatias dhe Partizanit ka nisur dhe po vazhdon në shifrat 0-1. Goli i vetëm i takimit deri tani është realizuar nga Mba. Ky është goli i katërt në këtë kampionat për sulmuesin që shihet si zëvendësuesi i Skukës.

Nga ana tjetër, tifozët në Rrogozhinë e kanë gjetur zgjidhjen për të parë takimin. Disa prej tyre kanë hipur në pallatet pranë stadiumit duke e ndjekur nga tarracat e ndërtesave. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online