Tifozët e Tiranës, kore kundër Dukës!

0

Tifozët e Tiranës nuk kanë pritur mirë praninë e presidentit të FSHF-së, Armand Duka, në tribunë, teksa ata kanë kontestuar, sidomos kur ky i fundit, në prani të Ilir Shulkut, kanë zbritur në fushë për të dorëzuar trofeun e Superkupës. Kore kundër kreut të futbollit kanë qenë të shumta, teksa kanë prekur sidomos edhe FSHF-në, që sipas tyre është fajtore për rënien e bardhebluve dhe për shumë ndeshje sezonin e shkuar, ku arbitrat gabuan në dëm të bardhebluve.

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online