Strakosha: Me Lacion duam të marrim atë që na takon

0

Mbëmjen e djeshme Thomas Strakosha, së bashku me kapitenin e Lacios Senad Luliç, ishte i panishëm në një mbrëmje festive në Lazio Clan Latina, aty ku për vizitë ishte edhe shqiponja e famshme e Lacios, Olympia.

Një darkë e këndshme, shumë takime, foto e autografe dhe disa fjalë për tifozët, me Strakoshën që tha: “Unë impenjohem në maksimum çdo ditë, po bëj detyrën. Mendoj se mund të mbërrijmë në një ndër 4 vendet e para dhe shpresoj t’ia dalim mbanë të shkojmë në Champions League. Duam të marrim atë që na takon”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.