Teuta nis të “xhirojë”, fiton edhe ndaj Egnatias

0

Teuta e Bledi Shkëmbit duket se tashmë nuk është më kantier dhe ka nisur të prodhojë… Pas fitores së arritur në miqësoren e përpara pak ditësh, vjen një tjetër, përballë Egnatias, me rezultatin 1-0. Durrsakët shënuan vetëm një gol dhe ai erdhi nga Latif.

Trajneri Shkëmbi provoi disa lojtarë, madje duke ndryshuar shumë edhe në pjesën e dytë. Kjo ishte miqësorja e shtatë për djemtë e detit, teksa deri përpara dy miqësoreve të fundit, nuk ishin paraqitur edhe aq mirë.

Kujtojmë që ka pak ditë që skuadra durrsake është kthyer nga faza përgatitore në Ohër.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.