Të thuash tradhëti është pak! Zbulohet prapaskena, Lukaku bisedonte me Juventusin dhe nga ana tjetër shkruante letra dashurie për Interin

Fati i Romelu Lukakut është në një pikëpyetje të madhe. Informacionet e fundit sugjerojnë se Chelsea është gati të diskutojë një shkëmbim të mundshëm mes Romelu Lukaku dhe sulmuesit të Juventusit, Dusan Vlahovic.

Megjithatë, mediat në Itali publikuan një lajm që zemëroi tifozët e Interit. Lukaku dyshohet se ka negociuar një transferim të mundshëm me drejtuesit e Juventusit në fshehtësi përpara se të postonte një letër dashurie për Interin, për shkak të humbjes në finalen e Champions Legaue. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online