Tashmë nuk ka më pritje, Armando Broja i bashkohet Chelsea-t për Premiee League-n

0

Pritja e Armando Brojës ka marrë fund. Sulmuesi shqiptar nuk mundi të ishte pjesë e Chelsea-t në fazën përgatitore dhe në dy ndeshjet e para të Premier Leagues. Por situata e tij te blutë e Londrës ka ndryshuar tashmë. Lojtari i Kombëtares shqiptare i është bashkuar sot bluve të Londrës në seancën stërvitore.

Broja ka mundësinë që të stërvitet normalisht me pjesën tjetër të skuadrës për të qenë gati për ndeshjen e radhës së klubit anglez. Chelsea do të ndeshet me Luton Town-in bë datën 25, kur mund të vijë edhe aktivizimi i parë i Brojës për këtë sezon./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online