“Tani përkuluni“/ Lukaku nuk e harron sherrin me Ibran, e thumbon pas titullit kampion: Zoti i vërtetë…

0

Interi fitoi pas 11 viteve titullin kampion në Itali dhe festa është e gjitha për lojtarët dhe tifozët. Shumë kanë zgjedhur rrjetet sociale për të shprehur gëzimin e tyre për fitimin e Skudetos e një prej tyre është edhe Romelu Lukaku. Por këtë herë sulmuesi belg ka vendosur të hedhë edhe një dozë ironie në drejtim të Zllatan Ibrahimoviçit.

Sherri që i përfshiu të dy në derbin e Milanos nuk është harruar ende nga Lukaku, që zgjedh të thumbojë suedezin me postimin e tij në ‘Twitter”. “Zoti i vërtetë kurorëzoi mbretin! Tani përkuluni. Mbreti i Milanos”, shkruan Romelu Lukaku./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.