VIDEO | Zhervinjo sfidon CR7, Parma shtang Juventusin në limite

Parma vazhdon të surprizojë të mëdhatë në këtë sezon të Serie A. Pasi mundën në “San…

Perla e Zhervinjos: Goli im më i bukur? Nuk e mbaj mend, sepse kam shënuar shumë

Pasi mposhti Interin para një jave, Parma arriti fitoren e dytë në kampionat duke triumfuar përballë…

Parma përforcon sulmin, Zhervinjo rikthehet në Itali

Parma ka zyrtarizuar afrimin e sulmuesit Zhervinjo. 31 vjeçari nga Bregu i Fildishtë rikthehet në Itali,…

Parma “tregon dhëmbët”: Vjen Zhervinjo, pritet dhe Karamoh

Te Parma po mundohen në maksimum për të siguruar qëndrimin në Serie A, pas tri promocioneve…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online