Browsing Tag

Zahavi

Kinën nuk e bëjnë as paratë, ja 5 yjet që duan largimin

Kampionati kinez i futbollit ka qenë një nga risitë më të çuditshme në futbollin botëror dhe paratë e investuar te ekipet aziatike kanë qenë stratosferike. Investimet e mëdha kanë parë yje të futbollit botëror të transferohen në…

Zahavi: Shqipëria e meritoi, pas një muaji ndryshojmë

Sulmuesi i Izraelit Eran Zahavi nuk arriti që të shnote rastin më të mirë që ju krijua miqve. Në prononcimin për “Supersport” sulmuesi i cili luan në Kinë e pranoi se Shqipëria mori një fitore të merituar. “Ne humbëm këtë ndeshje, por u…