Browsing Tag

Yokohama FC

Jo vetëm Bufon, një tjetër 41-vjeçar me ekip të ri

Xhixhi Bufon vendosi t’i japë fund aventurës me PSG-në dhe u rikthye te Juventusi i tij. “Veterani” i ditëlindjes 1978 nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli. Fitimi i Champions Ligës është ëndrra e madhe dhe Bufon shpreson e beson që…