Browsing Tag

Xhuzepe Marota

Përfundon “telenovela”, Marota zbulon trajnerin e Interit

Antonio Konte apo Zhoze Murinjo? Asnjëri nga të dy, por Luçiano Spaleti. Interi ka qenë në një dilemë të madhe se me cilin trajner do të vazhdojë sezonin e ardhshëm, por duket se kjo çështjë është zgjidhur tashmë. Më saktë nuk ka pasur…

Marota drejt zyrtarizimit, Shkriniar “tremb” Interin

Interi kërkon të përforcohet në çdo sektor dhe i shënjestruari për në janar është Xhuzepe Marota. I larguar nga Juventusi, ish-menaxheri i përgjithshëm ka një ofertë nga zikaltrit. “Suning” besojnë se me të në “bord” Interi do bënte lëvizje…