Browsing Tag

Xhorxho Kielini

Kejn flet hapur, tregon mbrojtësin që ja “nxin” jetën

Herri Kejn është një nga sulmuesit më të mirë të botës dhe një makth për mbrojtësit kundërshtar. Golashënues rrace, që të ndëshkon në momentin më të vogël që kudërshtari e lë të lirë. Megjithatë, edhe ai ka një mbrojtës, të cilin e ka shumë…