59 ditë nga aksidenti, mbrojtësi i Kukësit rikthehet në fushë

Para dy muajsh, Kukësi fitoi Kupën e Shqipërisë dhe pikërisht në atë mbrëmje, pati një lajm…

VIDEO | Lenjani dhe Ademi gjejnë golin, minuta ka dhe për Kukelin

Shqiptarët që luajnë në Zvicër janë të shumtë dhe thuajse në çdo javë, nuk mungojnë të…

Xhemaili i bindur për një vend titullari, Shkurtaj flet për Rexhinaldon

Sulmuesi Vasil Shkurtaj dhe mbrojtësi më i ri i verildonrëve, Faton Xhemaili kanë folur sot për…

FOTO | Kukësi stërvitet në tokë shqiptare, edhe Xhemaili në fushë

Pasi qëndruan për thuajse dy javë në Antalia të Turqisë, aty ku bënë fazën përgatitore dhe…

Zvicra “blindon” shqiptarin e radhës, Xhemaili jashtë liste

Trajneri i Zvicrës Vladimir Petkoviç ka përzgjedhur listën me 25 lojtarë për ndeshjet ndaj Islandës dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online