VIDEO | Përmbysje historike në Zvicër, Ksamaks kryen me sukses misionin e pamundur

Takim i dytë  i ndeshjes “Play Out” të Superligës Zvicerane ka dhuruar një nga përmbysjet më…

“Dritë në fund të tunelit”, Fejzullahu rigjen formacionin në Zvicër

Arbnor Fejzullahu siguroi një kontratë 1-vjeçare me ekipin Nëshatel Ksamaks, klubi ky i sapongjitur në Superligën…

VIDEO | Lenjani dhe Ademi gjejnë golin, minuta ka dhe për Kukelin

Shqiptarët që luajnë në Zvicër janë të shumtë dhe thuajse në çdo javë, nuk mungojnë të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online