Arrihet akordi, sulmuesi largohet i trishtuar nga Milani

Akordi është arritur. Milani ka rënë dakord me Ulvërhempton për shitjen e Patrik Kutrones. Sulmuesi 21-vjeçari…

E kryer, mbrojtësi i Real Madrid zbarkon në Angli

Qendërmbrojtësi është parë dje në stadiumin e ekipit të ri

Milani nuk humbet kohë, shet sulmuesin në Premier Ligë

Milani vazhdon të jetë aktiv në merkato. Akordi me Monakon për shitjen e Andre Silvës dështoi…

Diego Kosta drejt Premier Ligës, befason me ekipin e ri

Diego Kosta pritet të largohet nga Atletiko Madrid. Blerja e Alvaro Moratës ia ngushton hapësirat në…

Viti i parë i Ulvs në Premier, çfarë përfitimesh nga FA për “Ujqërit”

Anglia shtëpia e futbollit, por edhe e parave. Klubet ishullore kanë burime të mëdha të ardhurash.…

VIDEO | Arsenali “kapitullon” në 45 minuta, spektakël nga Ulverhempton

Arsenali po ia vështirëson gjithmonë e më shumë vetes renditjen në katër vendet e para. Pas…

Rekordi i pabesueshëm në Angli, përsëritet pas 6064 ndeshjesh

Premier Liga njihet si kampionati me futbollin më të bukur dhe me lojën efektive më të…

Çmenduri e Uolves, ofertë monstruoze për mesfushorin e Marsejës

Uolves është një ndër surprizat më të bukura të këtij sezoni në Premier League. Të sapongjiturit…

VIDEO: Spektakël në Wembley, Deulofeu futet dhe çon Uotfordin në finalen e Kupës FA!

Futbolli anglez, kush tjetër veç tij, mund të dhurojë magji të tilla si ajo e sotmja…

Blerja më e shtrenjtë në histori, Ulvs investon te goleadori meksikan

Ulvs do të bëjë në fund të sezonit blerjen më të shtrenjtë në historinë e saj.…

VIDEO | Ujqit “kafshojnë” Junajtid, “kura” Solskjaer nuk bën efekt

Mançester Junajtid ka rënë në transfertën e Ulvs, teksa është mposhtur me përmbysje me shifrat 2-1.…

VIDEO | Shuplaka e dytë brenda javës, Man Utd jashtë Kupës FA

Mançester Junajtid është eliminuar nga “FA Cup” pas humbjes 2 – 0 ndaj Ulvërhempton. Ekipi vendas…

VIDEO: Salah i përkryer, marshimi i Liverpulit nuk ndalet!

Është luajtur sot në mbrëmje sfida hapëse e javës së 18-të në Premier Ligën angleze, mes…

Zhbllokohet Kejn, Totenhemin nuk e ndalin dy penallti

Totenhemi kalon me sukses një pjesë të turit të forcës, duke fituar 3-2 përballë Ulvërhemptonit, në…

Më i miri i shtatorit, Hazard merr çmimin nga Premier League

Eden Hazard është shpallur Lojtari i Muajit për shtatorin në Premier League, duke u vlerësuar për…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online