Browsing Tag

Williams

Aksident vdekjeprurës, Venus Uilliams në telashe

Tenistja e famshme Venus Uilliams është në telashe me ligjin dhe rrezikon shumë, nëse konfirmohen zërat që vijnë nga Amerika. Më 9 qershor motra më e madhe e dy tenisteve të famshme u përfshi në një aksident rrugor në Florida, kur u…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online