Browsing Tag

Wesley Schainder

Aksident në shkretëtirë, legjenda e Interit e pëson keq

Ish-futbollisti i Interit dhe kombëtares holandeze, Uesli Shnajder, është bërë protagonist në një aksident automobilistik. Sipas “The Sun”, holandezi ishte duke udhëtuar me disa miqtë e tij në shkretëtirat e Katarit, vend ku makina ka…