Browsing Tag

Vujovic

Nuk mbaron me Vujoviç, Takaj: Prisni edhe 2-3 blerje!  

Menaxheri i korçarëve flet me superlativa për skuadrën e re. Nga Sllovenia thotë se do të ketë surpriza të tjera në merkato Skënderbeu mbetet aktiv në merkato. Kanë ardhur 3 lojtarë, por, sipas drejtuesve korçarë, sapo ka nisur…

Skënderbeu, akord me kampionin malazez Vujoviç

Goditja e tretë vjen nga Mali i Zi. Lojtari i Buduçnostit pranon ofertën e korçarëve dhe sot i bashkohet ekipit. Mbërrin në Slloveni edhe një sulmues boshnjak Leonard Trebicka Pas shumë emrash dhe fjalësh, që kanë qarkulluar…