Browsing Tag

Vucaj

Vucaj me këmbë në tokë: T’i marrim ndeshjet me radhë

Teksa të gjithë janë përqendruar tek ballafaqimi me Teutën në “Loro Boriçi”, mesfushori kërkon të kalohet takimi i Kupës me Kastrioti Gaspër Marku Vllaznia luan sot ndeshjen e parë të raundit të parë të Kupës së Shqipërisë, por askush…

Zyrtare, Vucaj kthehet në shtëpi

Erjon Vucaj kthehet në shtëpi. Ashtu si ishte paralajmëruar, mesfushori i njohur kishte mbyllur gjithçka me Vllazninë dje, ndërsa  sot ka ardhur prezantimi. Në këtë mënyrë, Vucaj kthehet në Shkodër pas disa vite nëpër Shqipëri. Kulmin…

Befasia, Vucaj ikën nga Laçi!

Erjon Vucaj largohet nga Laçi, lajm i papritur, që ndoshta ka kapur të papërgatitur edhe drejtuesit e Laçit. Supersport raporton se mesfushori i njohur, i cili është një ndër lojtarët më të rëndësishëm në Laç dhe jo më kot ka marrë shiritin…