Browsing Tag

Volejboll femrash

Volejboll femrash/ Italia U19 shpallet kampione Europe

Në Tiranë është zhvilluar faza finale e kampionatit Europian në Volejboll për femra të moshës nën 19 vjeç. Në Parkun Olimpik “Feti Borova” është zhvilluar mbrëmjen e djeshme finalja e madhe dhe ishin vajzat italiane ato që kanë arritur të…