Browsing Tag

Viktor Gjyla

“Veterani” Gjyla: Me këtë nivel luaj edhe në Superiore!

Më 11 maj 2019, mbrojtësi lushnjar i Shkumbinit, Viktor Gjyla mbush 37 vjeç. Pavarësisht moshës, ai ende ndjehet energjik dhe i gatshëm të japë kontribut për skuadrën. Në deklaratën e tij për SportEkspres.com, lushnjari deklaron se me këtë…