Browsing Tag

verilindoret

Gjobat tërbojnë lojtarët, Kukësi në kaos

Sezonin e shkuar, Kukësi nuk ia doli të realizojë objektivin kryesor të klubit, që ishte titulli kampion. Megjithtë, sezoni i verilindorëve nuk mund të quhej i dështuar, pasi vendi i dytë në kampionat dhe Kupa e Shqipërisë janë dy arritje…