Browsing Tag

Veliaj

Korabi nuk ndalet më, kthehet Veliaj

Emiljano Veliaj është përforcimi i fundit i Korabit. Klubi dibran po punon me ritme fantastike dhe prej disa ditësh po zyrtarizon disa lojtarë çdo ditë, pa harruar që drejtimin e ka marrë Julian Ahmataj, një ish-futbollist me emër, i cili…

Bashkia vihet në lëvizje, por për të nderuar kupën

Bashkia Tiranë vihet në lëvizje hë lidhje me futbollin dhe Tiranën. Jo, nuk është ajo që mendoni, nuk ka krizë me dy aksionarëve të mëdhenj të klubit bardheblu, përtej rënies nga kategoria. Katastrofa e rënies nga kategoria nuk solli ndonjë…