Browsing Tag

vatnikaj

Dy gola në Kamza-Kastrioti, por në fund nuk ka fitues

Kamza dhe Kastrioti janë përplasur në një miqësore sot, sfidë e cila është zhvilluar në periferi të kryeqytetit dhe është mbyllur në baraspeshë totale mes dy ekipeve. Në pjesën e parë, nuk kishte gola dhe skuadrat ishin disi më të…