Browsing Tag

Vangjeli

VIDEO | Perla nga Vangjeli e Krasniqi, optimizëm në Korçë

Skënderbeu mori një fitore shumë të rëndësishme sot në Kupën e Shqipërisë, pasi mposhtën skuadrën e Besëlidhjes me rezultatin e pastër 3-0. Pas disa ndeshjeve jo të mira në kampionat dhe një situate të trazuar, kjo fitore mund të jetë pika…

Vangjeli nuk e tradhton Skënderbeun, vjen rinovimi

Kristi Vangjeli nuk ndahet më nga Skënderbeu. Mbrojtësi 31-vjeçar bëhet gati të nisë sezonin e katërt te klubi i vendlindjes, ku u shkëput për pak javë vetëm në fillim të sezonit të shkuar, kur shkoi në Rumani tek Astra. Sot Vangjeli…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online