Browsing Tag

Valbuena

Olimpiakos hap merkaton, një emër i njohur përforcon sulmin

Olipmiakos nuk arriti të triumfojë këtë vit në kampionatin grek. PAOK dhe AEK kanë dy vite që thyejnë hegjemoninë e klubit legjendar. Drejtuesit e klubit më të titulluar në shtetin fqinj nuk kanë pritur, por kanë ndërhyrë menjëherë në…