Browsing Tag

Uotford

VIDEO | Mitroviç i mohon fitoren Uotfordit

Ka përfunduar ndeshja e parë e javës së gjashtë të Premier Ligës. Fulhemi ka barazuar me Uotfordin me rezultatin 1-1. Ndeshja nisi me gol dhe sulmuesi Andre Grei kaloi miqtë në avantazh në minutën e dytë të takimit. 27-vjeçari shfrytëzoi…