Browsing Tag

Uilliam Melo

Melo, Kukësi tani ka një “xhol” në skuadër

Uilliam Kordeiro Melo la Brazilin këtë verë për të nisur një eksperiencë të re në Europë, ku Kukësi e bindi që të vishte fanellën e nënkampionëve. 25-vjeç, karrierë e pasur dhe në rolin e një mbrojtësi të djathtë. Jo vetëm kaq, por në fund…