Browsing Tag

U21. Itali

Vrioni: Goli për babain, qau kur shënova

Të debutosh me gol që në ndeshjen e parë është pa diskutim një ëndërr për ç’do futbollist dhe aq më tepër në ndeshjen e parë me Kombëtaren. Giacomo Vrionit, i cili në të shkuarën kishte luajtur për moshat e Italisë, ndryshoi mendje dhe…