Browsing Tag

Turi i Pare

Kupa e Shqipërisë, sot 14 takimet e kthimit

Kupa e Shqipërisë vijon rrugëtimin dhe sot pritet që të zhvillohet 14 takimet e tjera të turit të parë dhe më pas të përcaktohen edhe çiftet për turin e dytë. Klubet e Superiores kanë ndeshje formale për të luajtur, pasi i kanë fituar…