Browsing Tag

Totti

Largimi dhe akuzat e Totit, Reagon Roma: Ja çfarë i ofruam

Françesko Toti njoftoi ditën e sotme largimin nga klubi i Romës pas plot 30 vitesh. Legjenda e verdhekuqve nuk i kurseu kritikat për drejtuesit amerikan të klubit, duke akuzuar ata për mospërfillje ndaj figurave që kanë shkruar histori për…

Toti merr ofertë nga Japonia

Françesko Toti ende nuk ka vendosur ç’do të bëjë në të ardhmen, pas mbylljes së karrierës te Roma. Ylli i futbollit italian e ka deklaruar shpesh se nuk ndihet gati që ta mbyllë me futbollin e luajtur dhe ofertat nuk i mungojnë, ndërkohë që…