Lampard-Terri, një finale miqsh për një vend në tryezën e milionerëve

Xhon Terri ia doli dje, me penallti, në derbin e madh në Uest Bromuiç Albion, në…

Terri shtang Rusët, gruaja i bllokon transferimin

Kalimi i Xhon Territ te skuadra e Spartakut të Moskës ishte thuajse një fakt i kryer.…

Xhon Terri nuk tërhiqet, firmos në Championship

Ish-kapiteni i Çelsit dhe Anglisë, Xhon Terri, do të bashkohet me Aston Vilën, ka deklaruar pronari…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online