Browsing Tag

Termi

Teutë e pamëshirshme, “lumë” golash Termit

Teuta ka shfrytëzuar pushimin e kampionatit dhe ditën e sotme ka zhvilluar një ndeshje miqësore me Termin, skuadër që këtë sezon do të garojë në Kategorinë e Dytë. Sigurisht që ishte një ndeshje e lehtë për durrsakët, që triumfuan me…