Browsing Tag

të rinjtë

6 lojtarë duhet të bëhen burra, Bajerni nuk pret më

Nuk ka më premtime dhe fjalë boshe, te Bajerni është koha për aksion. Sezoni i ri i futbollistik po pritet me padurim nga tifozët bavarezë, sepse në skuadrën kampione të Gjermanisë tashmë luajnë disa lojtarë shpresëdhënës. Disa prej tyre…