Browsing Tag

Taulant Sefgjini

Mungesat shqetësojnë Starovën, Toro rikthimi i vetëm

Laçi u eliminua nga Kupa e Shqipërisë, edhe pse u mundua të përmbyste humbjen 3-0 që kishte pësuar në kryeqytetet kundër Tiranës. Bardhezinjtë iu afruan objektivit, por fati nuk ishte me ta. Ndërkohë pati edhe dy episode ku kurbinasit kanë…

Dy mungesa te Laçi, mund të jetë momenti i Pjeshkës

Laçi u mund nga Partizani të dielën, ndeshje që është analizuar ditën e sotme. Kurbinasit kanë zbritur në fushën e blertë pas dy ditëve pushim dhe tanimë po mendojnë për ndeshjen e radhës me Kastriotin. Me shumë mundësi ndeshja do të luhet…