Browsing Tag

Talente kuqezi

Hajduku “peshkon” në Shqipëri, dy talente kuqezi në provë

Klubet kroate prej disa vitesh kanë vendosur “radarët” në kërkim të talenteve nga kampionati shqiptar.  “Kuqezinjtë” me të fundit që kanë tërhequr vëmendjen e klubeve janë portieri i Teutës Arlis Shala, si dhe qendërmbrojtësi i Tiranës,…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online