Tahiri: Daja s’ka luajtur mirë futboll, por si trajner është më i miri

Ish-futbollisti i Dinamos dhe drejtori i tanishëm i shkollës së mjeshtërisë “Loro Boriçi”, Ermal Tahiri, ka…

Analiza e Tahirit: Kastrioti më i favorizuari për mbijetesën!

Mbijetesa është një ekuacion më vete në Kategorinë Superiore. Kastrioti, Tirana dhe Luftëtari ndahen mes tyre…

Gola shqiptarë, Ahmedi fiton “derbin” me Tahirajn

Sot në mbrëmje u luajt një “derbi” shqiptar në Slloveni, sepse Aluminij ku luan vlonjati Françesko…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online