Kaos me finalen e Kupës dhe Superioren, shumë prapaskena!

Bojkoti i arbitrave pas dhunimit të Eldorian Hamitit në ndeshjen Kamza-Laçi bëri që të kishte ndryshime…

Duka: Garë e fortë për titull, ka një zgjidhje për dënimet kolektive

Pasi komentoi ecurinë e kombëtares dhe situatën e trajnerit Panuçi, Armand Duka u ndal dhe te…

Pluset dhe minuset e javës së katërt, në fokus Kukësi-Skënderbeu

PLUSET E JAVËT DAJA – SKËNDERBEU Skënderbeu fitoi në Kukës dhe dominoi në ndeshjen me kampionët…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online