Browsing Tag

Sulollari

Sulollari i “shkel” syrin Tërbunit

Mbrojtësi ka lënë Gjermaninë dhe këto ditë pret të bisedojë me drejtuesit pukjanë Gani Pema Klodian Sulollari, me shumë gjasa mund të rikthehet në Pukë. Sulollari, ka luajtur edhe më parë me pukjanët, në Kategorinë e Parë dhe në…