Browsing Tag

Stefan Savic

Tension dhe sherr tek Atletiko, mbrojtësi kapet me trajnerin!

Eliminimi ndaj Juventusit ka lënë pasoja të mëdha tek ekipi i Atletikos së Madridit. Djemtë e Simeones ëndërronin të luanin në finalen e madhe, që sivjet do të zhvillohet në stadiumin e tyre “Wanda Metropolitana”. Kristiano Ronaldo i…