Browsing Tag

stade de reims

Zeneli “çmend” Evropën, interes dhe nga skuadra e Ligue 1

Arbër Zeneli është lojtari më i kërkuar në këtë merkato janari dhe pas pistave si Fenerbaçe dhe Çelsi, në garë për shërbimet e yllit kosovar është futur edhe skuadra franceze, Stade de Reims. Skuadra franceze kërkon ta bindë 23-vjeçarin të…