Browsing Tag

Sosa

Rafael Soza nuk e harron Shqipërinë: Mund të kthehem

Mesfushori argjentinas Rafael Soza, i cili në Shqipëri është shpallur kampion me Dinamon dhe Skënderbeun, por ka luajtur edhe për Flamurtarin e Laçin (ka fituar kupën para dy vitesh), mund të kthehet në Superiore. Në vitin 2011 Soza…