Browsing Tag

Skuadrat bashkiake ne futboll

Vora e Tomori dëshmia reale, boll me futboll bashkish!

Futbolli shqiptar ka vite që ndodhet nën pushtetin e drejtuesve lokalë dhe vetë ulje e ngritjet në kategori të shumë skuadrave flet për gjendjen e tyre. Të fundit që bien në të dytën janë Tomori dhe Vora, klube që janë pikërisht nën…