Browsing Tag

Skot Dejvis

Historia e futbollistit që shpenzoi gjithë paratë në bixhoz!

Një histori e veçantë dhe e trishtë na vjen nga futbolli britanik. Skot Dejvis ishte një lojtar që kishte talent dhe mund të kishte zhvilluar një karrierë të mirë, por bixhozi i shkatërroi gjithçka. I talentuar dhe për të fshehur “fiksimin”…