Browsing Tag

Skenderneu

Krasniqi: Tani më e vështira, të mos kënaqemi me pak

Blerim Krasniqi u rikthye titullar në ndeshjen që Skënderbeu fitoi me Partizanin. Kavajasi, edhe pse nuk shënoi, bëri një paraqitje të mirë dhe e tërhoqi ekipin e tij përpara. Në lidhje me triumfin kundër të kuqve, ai është shprehur:…