Browsing Tag

Skendebreu

Daja provon Plakun në sulm

Gjatë stërvitjes së djeshme, në momentin kur po luhej një minindeshje, trajneri Ilir Daja ka aktivizuar Sebino Plakun në sulm dhe ka kthyer Latifin në vendin e tij, në të majtë të mesfushës. Më parë trajneri i Skënderbeut kishte menduar që…