Browsing Tag

Sirigu

VIDEO: Plas te Torino, boks mes dy veteranëve të ekipit

Torino ka humbur vetëm një nga 15 ndeshjet e fundit në Serinë A dhe ëndërron ende Champions League, por duket se tensioni i akumuluar tashmë nuk po përballohet dot. Një video e publikuar orët e fundit, filmuar nga një ballkon pranë…