Browsing Tag

Sirgi

Musta i pezulluar, Daja ka gati dy mbrojtës të tjerë

Flamurtari do ta ketë më të plotë skuadrën për ndeshjen e së premtes kundër Kukësit. Trajneri Ilir Daja mund t’i bëjë llogaritë edhe me Albi Allën e Kristian Sirgin, të cilët janë rikuperuar dhe mund të japin kontributin e tyre ndaj…

Atsina kërkon ndjesë për ndërhyrjen ndaj Sirgit

Kristian Sirgi u largua me shpejtësi nga fusha e lojës ditën e  djeshme pasi mori një goditje të fortë nga Çarls Atsina që në minuta e para të ndeshjes. Lojtar iu largua drejt spitalit për të pasur një kujdes më të specializuar, por kjo gjë…