Browsing Tag

Silvio Pioli

“Çfarë përmirësimi, Kieza është Mbape i ri!”

Fiorentina po zhvillon një sezon pozitiv dhe mbi të gjitha një futboll shumë të bukur. Ekipi nga Firence renditet në vendin e dhjetë me 36 pikë, ndërsa është një hap larg finalës së Kupës së Italisë. Ndeshja e parë e zhvilluar në shtëpi…